Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Sortuj wg:   data dodania    tutuł    popularność  
Ludo Race
Ludo Race
W Ludo Race mamy wyścigi pojazdów, osigąających niski pułap, podobnych do występujących w jednej z części Gwiezdnych Wojen. Pomimo użycia w grze opisu w języku francuskim to nie ma problemu z uruchomieniem gry i rozpoczęciem wyścigów.
(dodano: 04-09-2007, kategoria: Wyścigi, 11 komentarzy, ilość pobrań: 9 305)
Mad Cars
Mad Cars
Każdy kto wcześniej grał w Deth Rally odnajdzie się tutaj jak w domu. Ścigamy się tutaj mając jako widok podgląd z góry. Nasze samochody są wyposażone w broń służącą do unieszkodliwienia samochodów przeciwników. W tym wyścigu liczy się nie tylko szybkość a...
(dodano: 04-09-2007, kategoria: Wyścigi, 7 komentarzy, ilość pobrań: 7 329)
Gunocide 2
Gunocide 2
Kolejna kosmiczna strzelanka. Tym razem mamy tu widok przypominający nieco efekt trójwymiarowości.
(dodano: 04-09-2007, kategoria: Zręcznościowe, 2 komentarze, ilość pobrań: 4 443)
Moral Minus
Moral Minus
Moral Minus to kosmiczna strzelanka z odświeżoną nieco bardzo kolorową grafiką.
(dodano: 04-09-2007, kategoria: Zręcznościowe, ilość pobrań: 3 076)
Pacbomber
Pacbomber
Pacbomber to gra do złudzenia przypominająca klasykę gatunku, PacMana. Tutaj także jak w oryginale zbieramy kulki i uciekamy przed duszkami. Są również dodatkowe efekty, których nie ma w pierwowzorze.
(dodano: 04-09-2007, kategoria: Zręcznościowe, 2 komentarze, ilość pobrań: 6 486)
Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności