Gry na telefon
Ostatnio na forum - gry
Zwiększająca się popularność platform mobilnych, w szczególności telefonów z Androidem sprawia, że jest coraz więcej oprogramowania. Jest coraz więcej gier na telefon. Ich niesamowicie duża ilość może utrudnić odnalezienie czegoś ciekawego. To właśnie dlatego tutaj można znaleźć najciekawsze fajne gry na telefon z systemem Android.

Gra Pou
Gra Pou
Dodano: 06-03-2013
Przekierowań: 5 470
Z pewnością sporo graczy ciągle pamięta czym była gra Tamagochi. Obecnie jest godny następca tej gry. Pou to, podobnie jak w przypadku Tamagochi, małe wirtualne zwierzątko, które wymaga stałej opieki.

Musimy zadbać o to, żeby mu nic nie brakowało. Pou może być głodny, brudny, senny lub smutny. Żeby zaspokoić jego potrzeby karmimy go, dbamy o jego higienę, gasimy mu lampkę jak wykazuje oznaki senności, czyli kiedy ziewa. Gdy jest smutny gramy z nim w mini gry. To sprawia, że staje się uśmiechnięty.

Żeby go nakarmić potrzebujemy oczywiście mieć czym. Na początku mamy trochę monet, za które możemy nabyć żywność w postaci słodyczy, lodów, hamburgerów, pizzy, sushi oraz innego ciekawego jedzenia. Jak tylko skończą się nam monety musimy je zarobić (albo kupić za realną gotówkę w sklepie Google Play).
Żeby zarobić monety wystarczy pograć w mini gry. Za osiągnięte tam sukcesy otrzymujemy złote monety.
W mini grach głównym bohaterem jest Pou więc tam również miło spędzamy czas, jednocześnie zarabiając.

Kolejną rzeczą jaka może się nam spodobać jest możliwość zmiany ubrania oraz czapki naszemu ziemniaczanemu zwierzaczkowi. Jeśli tylko mamy odpowiednią ilość monet, to mamy spory wybór różnych ubrań, kolorów, dodatków takich jak okulary, czapki. Niektóre rzeczy są dostępne dopiero po osiągnięciu jakiegoś konkretnego poziomu, który uzyskujemy wraz z rozwojem Pou.

Jedna z ostatnich aktualizacji jaka miała miejsce dotyczyła dodania nowej opcji w grze. Został dodany telefon, którego działanie może być bardzo zabawne. Zbiera on wszystkie dźwięki i odgłosy otoczenia, w szczególności to co mówimy, następnie przetwarza i odtwarza ze zmienioną barwą dźwięku (podwyższoną) co jest bardzo śmieszne. Jednocześnie Pou udaje, że to on coś mówi.

Gra Pou dostępna jest na telefony z Androidem oraz iOS (czyli na iPhona oraz iPada). Ostatnio doszła też możliwość opiekowania się tym zwierzątkiem także na komputerach PC.
Grę można pobrać na swój telefon z systemem Android korzystając z poniższego linku, który kieruje do sklepu Google Play. Na Androida jest to darmowa gra.

Jeśli pobierasz tę grę POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę
Komentarze
karolina f
31-05-2013, 12:41:51
bardzo fajna gra

Adam M
13-08-2013, 21:08:49
Fajna gra jak ktoś wie że da się kogoś odwiedzać to ja się nazywam adam112233

lucyna sz.
16-11-2013, 14:27:20
Jak się ściąga

Alicja L.
17-12-2013, 17:22:49
Bardzo fajna gra gram w nią na tablecie :)♥

paula.m
20-03-2014, 11:09:55
Jak pobrać na telefon

Kamila.S
03-01-2016, 11:48:50
Bardzo fajna gra zachęcam do pobrania jej

kamil wasi
05-12-2016, 14:44:36
Ta gra mi sie podoba

El Putinoo
17-12-2019, 11:24:48
Bardzo Fajna Gierka. Sprawia ze chce sie skoczyc prez okno.
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności