Gry na telefon
Ostatnio na forum - gry
Zwiększająca się popularność platform mobilnych, w szczególności telefonów z Androidem sprawia, że jest coraz więcej oprogramowania. Jest coraz więcej gier na telefon. Ich niesamowicie duża ilość może utrudnić odnalezienie czegoś ciekawego. To właśnie dlatego tutaj można znaleźć najciekawsze fajne gry na telefon z systemem Android.

Racing Fever
Racing Fever
Dodano: 22-12-2015
Przekierowań: 2 934
Racing Fever to całkiem fajna gra samochodowa, oczywiście jeśli nie będziemy brać pod uwagę przeszkadzających nam reklam, które są dosyć inwazyjne i zajmują sporo czasu zabawy.

Racing Fever ma dość proste zasady: jadąc jak najdłużej i jak najdalej bez kolizji, zbieramy monety. Te monety możemy przeznaczyć na rozbudowę naszego autka lub zakup nowego. Możemy także kupić sobie prawo do jeżdżenia po innych trasach. Możliwości spożytkowania zarobionych pieniędzy jest całkiem sporo.

Sterowanie autkiem jest także proste: mamy do dyspozycji gaz i hamulec dostępne jako przyciski ekranowe. Zmianę kierunku wykonujemy zmieniając pozycję tabletu bądź telefonu - jest to rozwiązanie całkiem przyjemne, całość współgra ze sobą tak jakbyśmy tego oczekiwali. Autko jest zwrotne i z reguły bardzo dobrze wykonuje nasze polecenia. Oczywiście im droższe autko tym lepszą będziemy mieli sterowność.

Gra jest darmowa, jednak jeśli tylko chcemy (albo nie mamy co robić z prawdziwymi pieniędzmi), możemy kupić sobie wirtualne dobra dostępne w grze.
  

Jeśli pobierasz tę grę POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności