Gry na telefon
Ostatnio na forum - gry
Zwiększająca się popularność platform mobilnych, w szczególności telefonów z Androidem sprawia, że jest coraz więcej oprogramowania. Jest coraz więcej gier na telefon. Ich niesamowicie duża ilość może utrudnić odnalezienie czegoś ciekawego. To właśnie dlatego tutaj można znaleźć najciekawsze fajne gry na telefon z systemem Android.

Gwiezdne Wojny (Star Wars): Galaktyka Bohaterów
Gwiezdne Wojny (Star Wars): Galaktyka Bohaterów
Dodano: 09-12-2015
Przekierowań: 2 997
Fani Gwiezdnych Wojen będą szczególnie zadowoleni z tej pozycji, w końcu są tu ich ulubieni bohaterowie. Jednak ta gra z pewnością spodoba się nie tylko amatorom Star Wars. Tą grę powinni polubić wszyscy, bo naprawdę warto.

Można przy niej spędzić sporo czasu zatracając się we właściwościach postaci, z których każda ma inną moc i może coś wnieść do rozgrywki.

Głównym nurtem gry są starcia grup wojowników. Mogą to być grupy składające się z tych stojących po jasnej stronie, ale do dyspozycji otrzymamy także ciemną stronie mocy. Każda z postaci ma swoje możliwości, które na początku są ograniczone, ale możemy je z czasem rozwijać, przez treningi oraz zbieranie różnych rzeczy, które będą zwiększać możliwości naszego bohatera.

Na początek oczywiście jasna strona mocy. To postać Jedi będzie dla nas najbardziej wartościowa, bowiem pierwszy Jedi w naszej kolekcji będzie miał moc przywracania zdrowia, co z pewnością przyda się w każdej potyczce.

Pierwsze walki to szybkie starcia, które zwykle bezproblemowo wygrywamy. Dopiero z czasem, zaczną się schody i wymagana będzie większa atencja. Każdy strzał, czy też atak innego rodzaju będzie musiał być przemyślany jeśli oczekujemy zwycięstwa.

Gra jest bardzo rozbudowana począwszy od bitew dwiema stronami mocy, poprzez rozgrywki sieciowe, tworzące ranking użytkowników aż po wyzwania w kolejnych poziomach naszego rozwoju. Przy czym opcji jest tyle, że gry starczy nam na długo.

Niestety trzeba wspomnieć o mikropłatnościach i energii, która się wyczerpuje. Da się grać bez mikropłatności jednak czasem przydałoby się skorzystać z ułatwień jakie oferują.
Niezależnie od tego gra Star Wars: Galaxy of Heroes jest warta polecenia.

Jeśli pobierasz tę grę POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności