Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Pou na komputer PC
Pou na komputer PC
Wielkość: 370.34 MB
Autor: NOX
Licencja: freeware
Dodano: 28-07-2020
Pobrań: 772
Pou - powoli już zapomniana, ale ciągle z dużym potencjałem do zabawy gra, która normalnie działa na komórkach, teraz daje się uruchomić także na komputerach PC.
Pou to małe stworzonko, którym musimy się opiekować, dbać o niego, karmić naszego malucha żeby sobie podrósł i się utuczył.

Gra Pou daje się uruchomić na komputerach PC poprzez program, który emuluje system Android na domowym, stacjonarnym (lub mobilnym, np. laptop) komputerze. Żeby uruchomić naszą ulubioną grę Pou na pececie, instalujemy program Nox (po pobraniu go z naszej witryny).

Żeby teraz po instalacji emulatora, dodać tutaj Pou, nie trzeba nawet się logować czy też rejestrować.
Najprościej wybrać przeglądarkę internetową (z poziomu emulatora) i wpisać w wyszukiwarkę frazę: pou apk. Następnie pobieramy ze strony apkpure.com plik naszej nowej gry.
Po pobraniu, przeciągając do dołu górny pasek, wystarczy w niego kliknąć żeby moc wykonać instalację.

W zasadzie to już wszystko. Od teraz grę Pou możemy znaleźć na pulpicie naszego emulatora, wszystkie kroki zostały przedstawione na zrzutach ekranu.

Po kliknięciu w Pou, odnajdujemy naszego bohatera w najmłodszym wydaniu. Teraz możemy zacząć go karmić i opiekować się nim :)
Miłej zabawy!

Dodać jeszcze tylko trzeba, że na emulatorze można także instalować i grać w inne androidowe gierki.
   

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności