Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Morderstwa Samotnych Serc
Morderstwa Samotnych Serc
Wielkość: 779.90 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 10-12-2016
Pobrań: 1 168
Owen Wright to główna postać gry Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders. Właśnie zaginęła jego córka Oliwia. Wszystko wskazuje na to, że została ona porwana przez osobę, któremu przypisano pseudonim Morderca Samotnych Serc.

Owen wynajmuje detektywa żeby pomógł mu w odnalezieniu córki. To jest także nasze zadanie. Robimy wszystko żeby znaleźć jakieś wskazówki, które doprowadzą nas do zaginionej dziewczyny.

Gra zawiera szereg różnych mini-gier, które dodatkowo uatrakcyjniają główny wątek.

Fabuła gry wprowadza nas w nieco mroczną atmosferę więc być może gra nie jest przeznaczona dla każdego. Jest jednak ciekawa i warta przeznaczenia na nią odrobiny swojego czasu.

Jest ona dostępna jest w pełnej, niczym nie ograniczonej wersji, za darmo.

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności