Tagi
Szukaj

Wprowadź szukany wyraz bądź frazę:
Wyniki wyszukiwania (42):

1. Farm Mania 1+2 Super Pack
W tej grze spędzisz dużo czasu na wsi. Czeka Cię sporo pracy na farmie. Bardzo kolorowa gra dla chcących coś zbudować od zera.
Wersja została zaktualizowana, więc i plik został już przywrócony (wcześniej musiał wystąpić jakiś błąd przesyłu), gra się...
2. Defense Commander
Sterujemy działkiem przeciwlotniczym w centrum kamiennego miasta. Defense Commander to prosta gra zręcznościowa, naszym zadaniem jest zestrzelenie atakujących nas myśliwców i bombowców. Dysponujemy radarem, i szybkostrzelnym działkiem wyposażonym również w...
3. Arctic Rush
Dr Scott, naukowiec w trakcie wyprawy na Antarktydę odrywa się i pozostaje na części kry, która odrywa się od pozostałego lodu. Żeby przetrwać dostaje skrzynki z samolotu.
Trzeba jednak bardzo uważać żeby nie zatopić lodowej wyspy - musimy więc odpo...
4. Pacbomber
Pacbomber to gra do złudzenia przypominająca klasykę gatunku, PacMana. Tutaj także jak w oryginale zbieramy kulki i uciekamy przed duszkami. Są również dodatkowe efekty, których nie ma w pierwowzorze.
5. Elasto Mania
Gra umożliwia jazdę motorem. Musimy pokonać trasę w jak najkrótszym czasie.
6. Jamoke
W tej grze będziesz mógł się sprawdzić jako barman. Gra zawiera trzy tryby: Speed Freak, Marathon i Beat the Clock.
7. Battlefleet Commander II
Bierzemy udział w bitwie pomiędzy flotami marynarki wojennej na pełnym morzu. Grafika w grze jest symboliczna a sama gra jest dzielona na tury co pomimo wszystko zapalonym graczom może dostarczyć sporo zabawy.
8. Arcangel
Jest to gra turowa (podział na tury). Stajemy się szefem oddziału składającego się z najemników. Ponieważ mamy wykonać misję specjalną otrzymujemy możliwość otrzymania odpowiedniego wyposażenia i broni.
9. Jeanne DPac
Jeanne DPac to rozszerzony PacMan. Tak jak w oryginale tutaj również zjadamy kropki i uciekamy przed biegającymi po planszy stworkami. Zamiast labiryntu mamy tutaj platformy, przejścia w poziomie oraz pionie. Znacznie fajniejsza jest też sama grafika niż w...
10. Chebo Man
Chebo Man to klasyczna platformówka. Jej bohaterem jest krągła postać, która może wzbudzać uśmiech na twarzy.
Tak jak w większości tego typu gier zbieramy niektóre przedmioty co daje nam punkty oraz unikamy zagrożeń, które napotykamy.


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności