Tagi
Szukaj

Wprowadź szukany wyraz bądź frazę:
Wyniki wyszukiwania (5):

1. Wielkie granie
Gry to wspaniała rzecz i każdy się z tym chyba zgodzi. Niektórzy lubią grać online a inni wolą fajne gry do pobrania na swój komputer i dopiero tu po zainstalowaniu i cieszą się zabawą.
2. Minecraft
Majkraft to świetna gra, która pozwala rozwijać dziecięcą (i nie tylko) wyobraźnie. Nie zawsze gra prowadzi donikąd... Często gra może prowadzić do jakiegoś celu.
3. The World Next Door - darmowa gra
The World Next Door to gra, którą w pełnej wersji można BEZPŁATNIE pobrać z Epic Games Store, jednak tylko do 26.11.2020 r. jest darmowa. Po tym terminie cena wróci do wartości sprzed promocji, czyli do 35 zł.
4. Racers vs Police - wyścigi samochodowe
Racers vs Police to gra dla amatorów wyścigów samochodowych. Ścigamy się w niej ulicami oświetlonymi latarniami w pewnym małym miasteczku. Być może fizyka nie jest na najwyższym poziomie, ale ścigać się da ;)
5. Gry do pobrania na telefon
Rozwój techniki powoduje bardzo szybki rozwój telefonów: wydaje się co chwila coraz to nowe aparaty. Obecnie są to w praktyce komputery o sporej mocy obliczeniowej dzięki temu można na nich uruchamiać nawet bardziej wymagające oprogramowanie jakimi są gry....


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności