Kobieta i dom
POLECAMY
Dziś zaproponuję Wam przykładowy obiad. Tradycyjnie podane będzie mięso, warzywa, ziemniaki.

Czytaj więcej (kategoria: Kuchnia, dodano: 22-08-2007, odsłon: 3031)
W tej części mojego działu chciałabym odpowiadać na Wasze pytania i pomagać Wam w trudnych dla was sytuacjach.
Poprzez formularz kontaktowy. Możesz zadać pytanie "wygadać się" albo po prostu przywitać się za mną.Czytaj więcej (kategoria: Pytania i odpowiedzi, dodano: 11-08-2007, odsłon: 2435)
Dlaczego w portalu dla kobiet "kuchnia" zajmuje jedno z pierwszych miejsc w mojej hierarchii?
Jeżeli zadajecie sobie takie pytanie przeczytajcie ten artykuł.

Czytaj więcej (kategoria: Kuchnia, dodano: 11-08-2007, odsłon: 1920)
Jeżeli chcesz wyglądać świetnie to nie wystarczy się szałowo ubrać czy uczesać. Przede wszystkim trzeba zacząć od początku, od podstaw.


Czytaj więcej (kategoria: Kobieta w domu, dodano: 11-08-2007, odsłon: 2726)
Jak każda kobieta i ja przetrząsałam fora internetowe wzdłuż i w szerz w poszukiwaniu przepisu na sukces. Co robić by zawsze wyglądać kwitnąco? Jaka jest tajemnica nienagannego wyglądu gwiazd, ich zgrabnych sylwetek? Dlaczego ja nie mogę być taka jak one? Zadawałam sobie te i inne pytania i rozpaczliwie szukałam odpowiedzi.Czytaj więcej (kategoria: Kobieta w domu, dodano: 11-08-2007, odsłon: 2460)
Witam w dziale poświęconym kobietom i stworzonym z myślą o nich.
Nie ma znaczenia czy trafiłaś tu przypadkiem czy celowo. Na tej stronie napewno znajdziesz coś dla siebie.

Wiele z nas ciągle jest zabiegana, zmęczona, niezadowolona z siebie. Każda z nas w głębi duszy chciała by być perfekcyjną panią domu umiejącą utrzymać dom w idealnym porządku. Chciałybyśmy umieć za każdym razem tak przyjąć gości, by byli zachwyceni nami i tym co podamy.
Na tej stronie znajdziesz kilka rad a co najważniejsze w każdym czasie możesz zwrócić się z problemem do Lorelei doświadczonej mężatki, która nie raz była w sytuacji podbramkowej i wie jak z niej wybrnąć z twarzą.
Największą tragedią dla kobiety nie jest jej brak umiejętności czy niewiedza, lecz poczucie,że ze swoim problemem jest sama.

Zajrzyj do "pytań i odpowiedzi" i nie bądź sama ze swoim dylematem.

(dodano: 11-08-2007)
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności