Nowości
POLECAMY
Facebook bardzo długo bronił się przed gifami. Część osób pewnie w ogóle zapomniała co to jest i z czym się je ;)
Dla przypomnienia: GIFy to małe, animacje o ograniczonej liczbie kolorów, jednak ich rozmiar jest tak niewielki, że to kompensuje ich słabą jakość.
W końcu także i Facebook daje możliwość dodania gifów wprost na swoją ścianę (wall). Można ich także używać w komentarzach i to jest fajne.

Czytaj więcej (kategoria: Internet, dodano: 20-07-2015, odsłon: 2100)
Jak z pewnością już wszyscy zauważyli trwa przebudowa naszego serwisu. Wstępnie nałożony został całkowicie nowy szablon a obecnie trwają przetasowania w układzie strony.
Celem zmian ma być jeszcze bardziej społecznościowa strona z naciskiem na gry i tapety.

Czytaj więcej (kategoria: Internet, dodano: 10-05-2011, odsłon: 5298)
Już niedługo pojawi się Opera 9.5 w wersji stabilnej. Na razie dostępna jest wersja alpha (do pobrania www.opera.com/products/desktop/next). Wersja alpha jest wersją testową mogącą jeszcze zawierać błędy.
Opera jest bardzo szybką przeglądarką internetową posiadającą szereg zalet, dzięki którym zdobywa coraz większą popularność.
Nowa wersja poprawia jej wydajność oraz współpracę z systemami Vista oraz Mac OS X. Dodana została również możliwość synchronizowania zakładek między różnymi komputerami, dzięki czemu nie trzeba przepisywać ręcznie ulubionych adresów.

Czytaj więcej (kategoria: Internet, dodano: 17-09-2007, odsłon: 3678)
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności