Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Sortuj wg:   data dodania    tutuł    popularność  
Chess It
Chess It
Gra umożliwia grę w szachy. Szachy to klasyka gier planszowych. Żeby wygrać wymaga ona ścisłego strategicznego myślenia. Dobra do wypełnienia pustego czasu. Program umożliwia grę z komputerem.
(dodano: 18-08-2008, kategoria: Logiczne, 7 komentarzy, ilość pobrań: 14 830)
Master of The Skies
Master of The Skies
Mamy do dyspozycji samolot z I wojny światowej i właśnie w bitwie lotniczej możemy wziąć udział. Świetne sterowanie myszką i dobra grafika to główne atuty gry. Naprawdę warto wcielić się choć na chwilkę w pilota i skosztować nieco wrażeń dostarczanych prze...
(dodano: 01-09-2007, kategoria: Strzelanki, 9 komentarzy, ilość pobrań: 14 278)
Arkanoid
Arkanoid
Gra jest typowym arkanoidem. Jako klasyka jest to już raczej typ gry. Kto nie zna, powinien zagrać. Plansza zawiera odbijającą się piłkę, cegiełki, które powinniśmy strącać oraz pad, znajdujący się na dolnej listwie, który służy nam do odbijania piłeczki.
(dodano: 04-09-2007, kategoria: Zręcznościowe, 3 komentarze, ilość pobrań: 14 173)
Lord of the Rings: Return of the King
Lord of the Rings: Return of the King
Władca Pierścieni: Powrót Króla to gra adaptująca film o tym samym tytule. Udostępniona wersja demo daje możliwość przeżycia jednej misji w świecie stworzonym przez Tolkiena.
(dodano: 14-09-2007, kategoria: Przygodowe, 29 komentarzy, ilość pobrań: 13 408)
Chebo Man
Chebo Man
Chebo Man to klasyczna platformówka. Jej bohaterem jest krągła postać, która może wzbudzać uśmiech na twarzy. Tak jak w większości tego typu gier zbieramy niektóre przedmioty co daje nam punkty oraz unikamy zagrożeń, które napotykamy.
(dodano: 08-09-2008, kategoria: Platformowe, 7 komentarzy, ilość pobrań: 13 225)
Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności