Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Sortuj wg:   data dodania    tutuł    popularność  
Arcangel
Arcangel
Jest to gra turowa (podział na tury). Stajemy się szefem oddziału składającego się z najemników. Ponieważ mamy wykonać misję specjalną otrzymujemy możliwość otrzymania odpowiedniego wyposażenia i broni.
(dodano: 29-08-2007, kategoria: Strategiczne, ilość pobrań: 5 194)
Arctic Rush
Arctic Rush
Dr Scott, naukowiec w trakcie wyprawy na Antarktydę odrywa się i pozostaje na części kry, która odrywa się od pozostałego lodu. Żeby przetrwać dostaje skrzynki z samolotu. Trzeba jednak bardzo uważać żeby nie zatopić lodowej wyspy - musimy więc odpowiedni...
(dodano: 03-01-2008, kategoria: Zręcznościowe, ilość pobrań: 3 835)
Arkanoid
Arkanoid
Gra jest typowym arkanoidem. Jako klasyka jest to już raczej typ gry. Kto nie zna, powinien zagrać. Plansza zawiera odbijającą się piłkę, cegiełki, które powinniśmy strącać oraz pad, znajdujący się na dolnej listwie, który służy nam do odbijania piłeczki.
(dodano: 04-09-2007, kategoria: Zręcznościowe, 3 komentarze, ilość pobrań: 14 186)
Atlantis Advisor
Atlantis Advisor
Tutaj mamy grę o dość prymitywnej grafice. Pomimo to warto jednak spróbować, gra polecana w szczególności dla zapalonych strategów.
(dodano: 18-08-2008, kategoria: Strategiczne, 1 komentarz, ilość pobrań: 4 709)
Atomaders
Atomaders
Grający kieruje kosmicznym pojazdem. Jego zadaniem jest zestrzelenie wszystkich wrogich statków. Należy wyłapywać niektóre latające obiekty i uważać na pociski obcych statków.
(dodano: 01-09-2007, kategoria: Strzelanki, 1 komentarz, ilość pobrań: 7 789)
Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności