Regulamin rejestracji użytkowników w Serwisie
Regulamin rejestracji użytkowników na stronie www.teraz.com.pl

1. Rejestracja w serwisie jest jednoznaczna z akceptacją poniższego regulaminu przez nowego Użytkownika, oraz jednoznaczna z tym, że Użytkownik zapoznał się z poniższym regulaminem oraz go akceptuje.

2. Żeby uzyskać dostęp do niektórych zasobów Serwisu (takich jak pobieranie plików lub obrazków) lub usług (takich jak komunikacja z innymi użytkownikami) należy się zarejestrować a następnie zalogować.

3. Użytkownik korzystający z serwisu Teraz.com.pl zobowiązany jest do przestrzegania prawa RP oraz do przestrzegania dobrych obyczajów przyjętych dla korzystania z sieci internet (netykieta).

4. W przypadku stwierdzenia łamania przez Użytkownika zasad regulaminu bądź netykiety, jego konto może zostać czasowo zablokowane lub usunięte.

5. Wszelkie skargi, zażalenia oraz pytania odnośnie działania Serwisu, można zgłaszać poprzez formularz kontaktowy.

6. Użytkownik rejestrujący się wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych). Użytkownik dysponuję prawem wglądu do swoich danych, poprawiania ich lub usunięcia.
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności