Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Kierowca autobusu (Bus Driver)
Kierowca autobusu (Bus Driver)
Wielkość: 60.06 MB
Autor: SCS Software
Licencja: demo
Dodano: 07-11-2016
Pobrań: 1 169
Bus Driver to symulator autobusu miejskiego. Gracz wciela się w kierowcę autobusu i robi wszystko żeby przewieźć pasażerów zgodnie z wyznaczoną trasą, bezpiecznie, dbając o ich bezpieczeństwo.

Gra jest tutaj udostępniona w wersji demo, nie przeszkodzi to jednak w dobrej zabawie a w szczególności daje nam szansę na próbę jazdy większym pojazdem. Symulator autobusu różni się znacząco od jazdy mniejszym autem.

Gra wydaje się być dość realistyczna, choć pewnie o tym najlepiej mogliby coś powiedzieć prawdziwi kierowcy autobusów. Myślę jednak, że amatorom wyścigów, samochodówek oraz amatorom aut w realu, gra może się bardzo spodobać.

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności