Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Starożytny Rzym 2
Starożytny Rzym 2
Wielkość: 64.39 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 30-10-2013
Pobrań: 3 063
Starożytny Rzym 2 to gra dająca szansę na budowę własnego miasta, starożytnego Rzymu.

Zaczynamy od samego początku budując domostwa a zaraz potem dostęp do wody oraz drogi łączące ludność z wodą. Następne w kolejności jest zdobywanie żywności. W celu zaopatrzenia ludzi w pożywienie budujemy farmę produkującą pszenicę, młyn oraz spichlerz. Żeby mieć fundusze na rozbudowę naszego miasta musimy pobierać podatki od mieszkańców miasta. Budujemy także tartak żeby mieć drewno. Wszystkie ważne punkty łączymy drogami.
Przechodzenie kolejnych poziomów gry umożliwia budowę kolejnych kawałków naszej własnej willi. Otrzymujemy ją niejako za zasługi w budowie Rzymu.

Gra nie ma może fantastycznej jakości grafik ale pomysł i realizacja są bardzo ciekawe i szybko wciągają w wir budowy miasta. Ciekawość powoduje, że chcemy grać i przechodzić kolejne poziomy a tych jest sporo.
Niestety udostępniona wersja to demo pozwalające na 30 minut rozgrywki. Warto więc chyba spróbować i sprawdzić czy gra warta jest 19 zł za pełną wersję bo tyle ona kosztuje.
   

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Komentarze
natalka
03-01-2014, 17:13:13
Spoko strona :-)

krzysiek
02-03-2014, 10:03:29
spoko ;)

piotrek ga
26-08-2016, 22:59:02
Jestem vaperem
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności