Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Jak zbudowano Wielki Mur Chiński
Jak zbudowano Wielki Mur Chiński
Wielkość: 175.50 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 12-03-2013
Pobrań: 3 768
W grze przenosimy się w bardzo odległe czasy do Chin, w których panował wówczas cesarz. Nastały trudne dla tego państwa chwile gdyż nieustannie było ono atakowane przez Nomadów.

Władca Chin zastanawiał się co zrobić żeby uchronić ludność przed najazdami. Z pomocą przychodzi Kong Baotu, który podsuwa pomysł budowy Wielkiego Muru, będącego zaporę dla Nomadów.
Cesarz akceptuje pomysł i stawia Konga na czele budowy a w zamian oferuje rękę swojej pięknej córki.

Oczywiście cała przedstawiona tu historia jest jedynie fabułą gry, nie zaś wydarzeniami, które dokładnie miały miejsce. Wielki Mur Chiński istnieje w rzeczywistości, jednak jego powstanie było znacznie bardziej skomplikowane.

Wcielamy się w rolę Baotu i rozpoczynamy budowę tego wielkiego przedsięwzięcia. Budowa została podzielona na poziomy i poczynając od pierwszego, musimy zadbać o dostępność materiałów na budowę oraz żywności dla robotników. Budujemy kopalnie kamienia oraz domy dla budowlańców. Wraz z kolejnymi poziomami wszystko staje się coraz bardziej zaawansowane, posiadamy coraz większą ilość robotników a sama budowa przebiega coraz szybciej.

Gra posiada bardzo piękną grafikę prezentującą elementy chińskiej tradycji oraz kultury. Choćby dlatego warto spróbować zagrać.
W grze występują elementy strategii i gry rekreacyjnej bowiem choć zwykle nie ma specjalnych trudności w przechodzeniu poszczególnych poziomów to jednak żeby szybko wykonać prace należy odpowiednio poukładać poszczególne etapy budowy. Mamy możliwość wyboru trybu gry pomiędzy grą na czas a spokojną grą bez czasowych restrykcji.

Udostępniona tutaj gra jest wersją demonstracyjną i daje ona 30 minut zabawy, można jednak zakupić pełną wersję lub też wykupić subskrypcje do większej ilości gier na ograniczony czas za niewielką opłatą.
 

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Komentarze
Paulina Ma
15-06-2013, 11:48:38
fajne

natalia ga
06-07-2013, 09:54:40
bardzo lubie takie gry

29-09-2013, 12:29:14
dobra

jan.k
22-12-2013, 19:25:30
co za badziewie
):@ naprawde
xd
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności