Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

20 tysięcy mil podmorskiej żeglug
20 tysięcy mil podmorskiej żeglug
Wielkość: 94.55 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 08-08-2019
Pobrań: 1 192
20,000 Leagues Under the Sea: Captain Nemo to w próba adaptacji książki o podobnym tytule, znanego autora, jakim z pewnością jest Juliusz Verne. Książka ta uchodzi za miano klasyki z gatunku fantastyki naukowej, jednak każdy kto miał styczność z samą książką będzie musiał przyznać rację temu, że w gruncie rzeczy jest ona próbą opisu podmorskiego życia a także zbliżonego do morza otoczenia. Barwne opisy roślin i ryb zajmują w książce gro treści.

Gra, w przeciwieństwie do książki, nie próbuje być ani prezentacją burzliwej historii, ani też nie daje zbyt dużych szans na zapoznanie się z podmorską naturą. Gra jest zwyczajnie kolejną pozycją typu ukryte obiekty, zawierającą szereg ciekawych mini-gier. Całość jest okraszona odrobiną historii rodem z Nautilusa oraz dodatkiem w postaci Kapitana Nemo. W powiązaniu z bardzo ciekawą, kolorową, tematyczną grafiką, możemy się na chwilkę przenieść w podmorskie tonie i tam bawić się grą.

Gra jest darmowa a sam plik nie jest obarczony żadnym okrojeniem - jest to pełna wersja.
 

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności