Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Turbo Pizza
Turbo Pizza
Wielkość: 20.17 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 27-11-2016
Pobrań: 965
Gra zaczyna się banalnie: pewna dziewczyna czyta ogłoszenia i wśród gąszczu różnych ofert znajduje informacje o możliwości zakupu lokalu, który nadaje się w sam raz na lokal gastronomiczny.
Ponieważ ma ona jedyny w swoim rodzaju sekretny przepis na pizzę, to nie ma wyjścia, musi kupić ten lokal i uruchomić tam pizzerie. Pomysł jest oczywisty i logiczny a ona skazana na sukces :)

Lokalem, w którym ma zostać otwarta pizzeria jest zamek. To dość osobliwe połączenie nowoczesnej gastronomii ze średniowiecznym miejscem przyciąga już na samym początku całe rzesze klientów chętnych na wcinanie pizzy w zamkowym nastroju.

Wszystko więc jest gotowe a my musimy zabrać się do roboty. Zaczynamy obsługiwać naszych klientów. Każdy z nich musi otrzymać menu, złożyć zamówienie a następnie musimy go obsłużyć. Tak też zarabiamy pieniądze, których przeznaczenie jest już przesądzone: to inwestycja w naszą pizzerię i jej rozbudowę a także w siebie, poprzez szkolenia pracownicze. Wszystko po to żeby zarabiać więcej, żeby robić to szybciej oraz żeby nasi klienci byli bardziej zadowoleni.

Każdy klient, który przyjdzie musi otrzymać menu a po odebraniu zamówienia należy go szybko obsłużyć. Zarobione pieniądze inwestujemy w rozbudowę naszej niewielkiej restauracji. Inwestujemy też w siebie zamawiając szkolenia pracownicze, dzięki którym będziemy w stanie wydajniej pracować. Wszystko ku zadowoleniu klientów.

Gra jest prosta a wątek fabularny dość logiczny choć mało oryginalny. Dodatkową atrakcją są mini gry.

Gra jest całkowicie darmowa a więc nie możemy się czepiać grafiki. Pobieramy więc.

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności