Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.
1

Royal Riddles
Royal Riddles
Wielkość: 28.29 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 24-10-2013
Pobrań: 1 439
Royal Riddles to gra logiczna, której zasady mogą nieco przypominać sudoku. Jest to gra, która wymaga logicznego myślenia.

Na wstępie gramy razem z samouczkiem, dzięki któremu poznajemy zasady gry. Choć początkowo mogą się one wydawać skomplikowane, już po chwili jesteśmy w stanie wszystko zrozumieć.

Otrzymujemy planszę, którą musimy wypełnić polami według ustalonej na bokach planszy rozpiski. Z lewej strony planszy, przy każdym wierszu są liczby, które definiują ilość wypełnionych pól w poziomych wierszach, na górze natomiast są liczby wskazujące ilość wypełnionych pół w pionowych kolumnach. W całej grze chodzi o to, żeby tak dobrać poziome i pionowe wypełnienia żeby były one zgodne zarówno w pionie jak i w poziomie z wartościami liczbowymi zapisanymi z boku i na górze planszy. Możemy się raz pomylić. Kolejna pomyłka powoduje rozpoczęcie rozgrywki dla danej planszy na nowo.
Zdefiniowane liczby będące przy sobie wskazują ciąg wypełnionych pól. I tak przykładowo definicja 6 3 1 określa, że na planszy mają być ciągi sześciu, trzech i jednego - pól oddzielonych przynajmniej jednym pustym polem.

Gra posiada bardo ładną oprawę graficzno-muzyczną. Można się przy niej zrelaksować. Ponieważ jest to pełna darmowa wersja, tym bardziej warto ją pobrać i zagrać.
 

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności