Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Royal Envoy
Royal Envoy
Wielkość: 104.90 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 19-11-2016
Pobrań: 772
Było sobie raz królestwo. Do tegoż królestwa przynależały wyspy, przez które przeszedł sztorm. Narobił on całkiem sporych szkód i ogólnego bałaganu. Ponieważ na wyspach produkowane były rzeczy przydatne dla króla postanowił on, że zajmie się tą sprawą i będzie chciał naprawić powstałe szkody.

Zastanawia się jednak kto mógłby się podjąć tak trudnej i tak odpowiedzialnej ekspedycji... Hmmm, no kto? Oczywiście to ty graczu musisz się tym zająć.

Sprawa postanowiona. Wyruszamy więc na wyspę i tam rozpoczynamy wykonywać swoje zadanie. Budujemy budynki mieszkalne dzięki czemu mamy złoto z podatków, budujemy tartak dzięki czemu możemy mieć drewno. Drewno możemy także sprzedać żeby mieć więcej pieniędzy. Możemy mieć także bank dzięki czemu złota już nam nie zabraknie.

Z początku zadania, które są nam powierzane są proste i nie potrzebujemy się nad tym jakoś specjalnie zastanawiać żeby je zrealizować. Kolejne poziomy są coraz trudniejsze i zmuszają nas do zastanowienia się nad naszymi następnymi ruchami.

Gra jest pełną wersją, którą można pobrać za darmo.
 

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności