Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Agatha Christie: Śmierć na Nilu (Death on the Nile - Hercule Poirot)
Agatha Christie: Śmierć na Nilu (Death on the Nile - Hercule Poirot)
Wielkość: 71.03 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 11-11-2016
Pobrań: 728
Jeśli lubisz powieści kryminalne a w szczególności darzysz sympatią słynnego detektywa Hercule Poirot, który jest wytworem wyobraźni Agathy Christie, to ta gra będzie ci się podobać.

Śmierć na Nilu (Death on the Nile) to jeden z kryminałów, w którym głównym bohaterem jest Hercule Poirot. Jest on detektywem belgijskiego pochodzenia o niezwykle lotnym umyśle, który szybko analizuje zagadki kryminalne i wskazuje morderców różnego sortu :)

Jak zwykle w powieściach Agathy Christie mamy na początku morderstwo. Ma ono miejsce na statku wycieczkowym płynącym po Nilu, w którym całkiem przypadkiem płynie także Hercule Poirot.
Musimy pomóc szybko rozwiązać tą zagadkę. Szybkość jest sprawą kluczową bo giną mordowane są kolejne osoby.

Gra jest w kategorii: pełne wersje gier a więc można grać do woli za darmo.
   

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności