Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

UFO Sokoban 3D
UFO Sokoban 3D
Wielkość: 1.39 MB
Autor: Teddy Games
Licencja: shareware
Dodano: 31-08-2008
Pobrań: 3 087
Starsi gracze pamiętają zapewne oryginalnego Sokobana. Była to gra pod system DOS, w której sterowaliśmy bohaterem naszej gry tak żeby odpowiednio uporządkować skrzynie.
UFO Sokoban 3D to oczywiście klon wersji spod dosa. Gra rządzi się podobnymi zasadami co w pierwowzorze. Do przesuwania skrzyń mamy do dyspozycji latający talerz, w pierwowzorze był mały człowieczek. Dodatkowo mamy tu efekt trzech wymiarów, którego nie było w oryginale.

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności