Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Maze Book (labirynt)
Maze Book (labirynt)
Wielkość: 1.85 MB
Autor: Dataware
Licencja: shareware
Dodano: 11-06-2011
Pobrań: 2 315
Maze Book to komputerowa wersja labiryntu. Można wybrać jeden z trzech poziomów trudności rozwiązania labiryntu dzięki czemu w grę mogą grać nawet najmłodsi by wybranie najprostszej wersji nie powinno sprawić większych trudności w pokierowaniu naszym bohaterem ku wyjściu.
Gra odbywa się poprzez kierowanie postacią z wykorzystaniem kursorów (lewy, prawy, góra i dół) tak, żeby dojść z lewego górnego rogu ekranu do dolnego prawego rodu.
Bardzo kolorowa a zarazem prosta grafika powinna zachęcić do szybkiego znalezienia rozwiązania labiryntu.
 

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Komentarze
MATEUSZ JA
03-01-2012, 16:38:26
:)
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności