Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Hania 2: Magiczna Kraina
Hania 2: Magiczna Kraina
Wielkość: 37.64 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 08-11-2012
Pobrań: 5 456
W grze przenosimy się do cudownej krainy a konkretnie to do niej przenosi się Hania ale to my kierujemy jej poczynaniami i jesteśmy bohaterem/bohaterką gry. Hania obchodzi właśnie urodziny i bardzo się niepokoi, że brakuje jej córeczki. Hanię odwiedza elf, który przekazuje jej informację, że aby znaleźć córeczkę, musi się przenieść do magicznej krainy. Tak też się wszystko rozpoczyna.
Naszym zadaniem jest pomoc w odnalezieniu córeczki Hani.
Grę wyróżnia wspaniała, kolorowa grafiką i ciekawa muzyka. Jest w szczególności przeznaczona dla najmłodszych graczy, nie zawiera scen przemocy i jest bardzo spokojna. Oczywiście starsi też znajdą tu sporo zabawy przy okazji odszukiwania zagubionych przedmiotów.
  

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Komentarze
graczka
01-01-2013, 17:00:10
fajne gierki ale tylko pół godziny można grać i to lipka;0

ktoś nA PE
29-04-2013, 18:09:49
TO NIE FAIR POWINNO SIE GRAĆ ILE SIE CHCE!!

Holly2
30-07-2013, 14:16:06
PODRUBA

10-08-2013, 12:26:43
teraz pobieram pobrać tak/nia
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności