Gry na telefon
Ostatnio na forum - gry
Zwiększająca się popularność platform mobilnych, w szczególności telefonów z Androidem sprawia, że jest coraz więcej oprogramowania. Jest coraz więcej gier na telefon. Ich niesamowicie duża ilość może utrudnić odnalezienie czegoś ciekawego. To właśnie dlatego tutaj można znaleźć najciekawsze fajne gry na telefon z systemem Android.

Minions Paradise (Minionki w raju)
Minions Paradise (Minionki w raju)
Dodano: 17-12-2015
Przekierowań: 1 120
Z pewnością o Mininkach każdy słyszał. Być może stosunkowo mało osób oglądało film pt. Jak ukraść księżyc, który rozpoczął karierę małych głupkowatych stworków o bardzo charakterystycznym wyglądzie, to jednak panujący rozgłos wokół Minionków nie mógł nikogo pozostawić obojętnym. Każdy zna choćby wygląd tych postaci z wizerunków na przeróżnych gadżetach.

Tym razem mamy całkowicie nową historię na grę. Grupa Minionków udała się w wakacyjną podróż luksusowym statkiem. Niestety coś poszło nie tak i statek utonął. Do tego wypadku zdecydowanie przyczynił się Minionek o imieniu Phil. Szcześliwie okazało się, że małe, żółte stworki mogły się uratować po dotarciu na bezludną wyspę. Tutaj szanse na rehabilitacje ma Phil, który musi robić wszystko żeby wszyscy zapomnieli o jego wkładzie w zatonięcie statku.
I tak to się wszystko zaczyna.

Całość zmierza w kierunku stworzenia kurortu wypoczynkowego dla całej rzeszy Minionków. My pomagamy Philowi w rozbudowie atrakcji na wyspie. Zbieramy surowce, z nich tworzymy rożne rzeczy, zarabiamy pieniądze i przeznaczamy je na dalszy rozwój.

Gra wyglada na całkiem fajną, jednak czytanie często pojawiających się opisów może być nieco drażniące.Ich nie czytanie grozi natomiast brakiem zrozumienia fabuły bo gra nie jest jakoś specjalnie intuicyjna.
  

Jeśli pobierasz tę grę POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności