Fajne gry na Androida
Dodano: 08-12-2015
Przekierowań: 250
Gry na komputery wciąż są rozwijane i wciąż powstają nowe. Nie oznacza to wcale, że nie należy wracać do starych, sprawdzonych gier, które są równie fajne a może i fajniejsze niż nowe gry na pc. Podobne, a nawet i te same tytuły powstają na komórki. Obecnie telefony stały się małymi komputerkami o całkiem sporej mocy obliczeniowej. Producenci gier postanowili to wykorzystać i od niedawna na telefonach można pograć również w fajne gry takie jak na komputery. Doszło nawet do tego, że to gra na komputer została zaadaptowana po sukcesie tego samego tytułu jaki został wydany na smartfona.
Przykładem takiej gry jest Angry Birds, która szybko weszła do klasyki gatunku, czyli gier obsługiwanych przez ekran dotykowy. Gry na telefon naprawdę mogą dać sporo rozrywki.
Najbardziej popularnym systemem na telefony i tablety jest Android. To właśnie na niego tworzone są najfajniejsze gry urządzenia mobilne.
Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności