Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Żeby dodać ogłoszenie do konkretnej kategorii najlepiej ją wybrać z panelu ogłoszeń i wówczas pojawi się link do dodania ogłoszenia.
Kategorie

Prosimy o NIE zamieszczanie ogłoszeń zapisanych w całości WIELKIMI LITERAMI.
Takie ogłoszenia będą kasowane "od ręki".
Kasowane będą również ogłoszenia, które się powtarzają a dla podkreślania, że wielokrotnie wpisywanie się nie opłaca będą kasowane łącznie z wpisami pierwotnymi.Dodaj ogłoszenie


Najlepsze Manicure w Sochaczewie Pedicure Makijaż Wizaż Kosmetyka Najlepsze Manicure w Sochaczewie Pedicure Makijaż Wizaż Kosmetyka
Najlepsze Manicure w Sochaczewie Pedicure Makijaż Wizaż Kosmetyka

Nazywam się Żaneta Jędrzejczak i mieszkam w Sochaczewie. Profesjonalizm, doświadczenie, dokładność i dbałość o szczegóły to moja wizytówka. Jestem kosmetyczką, manikiurzystką oraz wizażystką w jednym.

W ofercie posiadam pełną gamę podstawowych zabiegów kosmetycznych jak i zaawansowanych i innowacyjnych zabiegów z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń. Świadczę usługi kosmetyczne, które potrafią odmienić oblicze każdej kobiety i każdego mężczyzny. Proponuje szeroką gamę usług zaczynając od prostszych zabiegów a kończąc na nie inwazyjnej kosmetyce estetycznej. Ponadto moją wizytówką jest profesjonalny manicure oraz pedicure.

W ostatnich latach pielęgnacja dłoni i stóp stały się podstawowymi zabiegami salonów piękności i gabinetów kosmetycznych, a terminy takie jak stylizacja paznokci, manicure hybrydowy, czy pedicure nie są już obce żadnej dbającej o siebie kobiecie.

Kształty i kolory paznokci zmieniają się w zależności od mody. Jednak niezmienne pozostaje pragnienie aby były piękne, zadbane i zdrowe. Zmienione lub brzydko wyglądające paznokcie są najczęściej efektem ich niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami lub zwykłych zaniedbań. Właściwa pielęgnacja i odpowiednio wykonane zabiegi jak manicure przywrócą Twoim dłoniom ładny, a co najważniejsze zdrowy wygląd.
!!! Pracuję na produktach najwyższej jakości !!!
https://www.facebook.com/doradcakosmetycznyMK

te l. 880-743-380

e-mail: zanecia3@vp.pl
E-mail: myone200882@gmail.com
WWW: http://www.facebook.com/doradcakosmetycznyMK
Telefon: 880743380
Region: mazowieckie
Dodano: 24-08-2015
Odsłon: 831
[ Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy ]
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności