Nowości
POLECAMY
Wielkie granie

Gry to wspaniała rzecz i każdy się z tym chyba zgodzi. Niektórzy lubią grać online a inni wolą fajne gry do pobrania na swój komputer i dopiero tu po zainstalowaniu i cieszą się zabawą.

Ostatnimi czasy na popularności zyskały właśnie gry online.

Czy jednak rzeczywiście słusznie? Czy rzeczywiście lepiej się w nie gra? Na pewno jest ich więcej i jest więcej stron z darmowym dostępem do takich gier. Gry do pobrania za darmo są zwykle w okrojonych wersjach typu demo, trial bądź są to stare gry a gdy jest dostępna pełna wersja to może nie dawać już takich wrażeń jak pełna wersja utworzona komercyjnie przez profesjonalistów.

Jest oczywiście duża ilość pirackich gier w pełnych wersjach (dostępnych darmowo) ale tego omawiać tu nie będziemy bo pobierania takiego oprogramowania nie jest zgodne z prawem ani nawet etyczne.

Granie z pomocą przeglądarki internetowej z użyciem technologii flash jest szybkie i łatwe w użyciu ale niestety ma niewiele innych zalet poza tymi. Gry online są zwykle niezbyt rozbudowane z dość kiepską grafiką, nie wymagają jednak dużej mocy komputera - są dla graczy, którzy nie mają zbyt dużo czasu na instalacje i sprawy związane z uruchomieniem programów lub też mają starsze komputery.

Gry, które można pobrać na komputer i zainstalować, nawet w wersji demo mogą dostarczyć dużo więcej wrażeń niż większość gier online. Nie ma porównania w jakości grafiki 2D lub 3D czy też funkcjonalności takich programów. Szczególnie gry samochodowe do pobrania mogą prezentować ciekawą jakość grafiki, szczegółów samochodów, trasy w porównaniu do gier z tej kategorii prezentowanych w technologii flash. Fajne są też gry platformowe, które zwykle nie wymagają zbyt dużej mocy komputera.

tz, 20-03-2010, odsłon: 7844
Komentarze
piotrek mi
08-12-2011, 15:19:49
wejdzie gra need for speed carbon na laptopa Windows Vista home basic
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności