eDarling
Kobieta i dom
POLECAMY
Wasz wspaniały dzień

Graluluję! No i stało się! Zdecydowaliście się pobrać. Decyzja zapadła, data ustalona. W tym dziale spróbuję pomóc Wam dopilnować wszystkich formalności oraz innych drobiazgów by Wasz dzień był spełnieniem Waszych marzeń.

Wszystko można zaplanować w dowolnym czasie. Należy jednak uświadomić sobie,że im wcześniej zaczniemy, tym większe szanse,że nasz dom weselny, ulubiona orkiestra i najsympatyczniejszy Kamerzysta będą wolni w ten ważny dla nas dzień. Jeżeli zaczniemy planować 3 miesiące przed wybraną datą musimy liczyć się z tym, że będzie trzeba zrezygnować z tego lub owego, z powodu braku terminów.

Czeka nas dużo decyzji do podjęcia. Trzeba trochę czasu na dyskusję, ustalenie priorytetów narzeczonych. Dobrze ustalić sobie granicę z czego jesteście w stanie zrezygnować, a z czego nie.

Jednak nie martwcie się. Z pewnością ten dzień zapamiętacie na długo. Nade wszystko liczy się przecież Wasza miłość. To Wy jesteście bohaterami dnia i poza tym nic się nie liczy. Stoicie u progu nowego życia, a ściślej mówiąc następnego etapu w Waszym życiu. Ważne jest,żeby ten początek był udany i satysfakcjonujący. Miło jest gdy wszystko jest estetyczne i zachwycające. Jednak ważniejsze jest to by Wasz związek przetrwał, był silny i pelen miłości.

Powodzenia!


lorelei, 22-08-2007, odsłon: 2385
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności