Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Sprytna Klara
Sprytna Klara
Wielkość: 25.63 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 21-11-2012
Pobrań: 1 761
Sprytna Klara to super kolorowa gierka, która prezentuje miły dla ucha a jednocześnie dynamiczny podkład muzyczny. Jest to zręcznościówka przeznaczona raczej maluchów, jednak starsi wiekowo gracze też z pewnością będą się świetnie przy niej bawić.

Nasza główna bohaterka to mała żabka, która łapie muchy. Zadaniem gracza jest tak sterować żabką żeby łapać ich jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Za każdą złapaną muszkę, zależnie od jej gatunku, otrzymujemy punkty. Za mniejsze i szybsze muchy mamy więcej punktów, za większe i wolniejsze otrzymujemy mniej punktów.

Poza punktami są jeszcze różnego rodzaju bonusy, które otrzymujemy w nagrodę.
  

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności