Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Sky Fight: WW2
Sky Fight: WW2
Wielkość: 26.86 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 09-11-2013
Pobrań: 3 512
Sky Fight: WW2 to fajna strzelanka do pobrania dostępna tutaj w pełnej wersji bez żadnych ograniczeń. Bierzemy w niej udział w walkach powietrznych typowych dla okresu drugiej wojny światowej.

Możemy zasiąść za sterami jednego z samolotów radzieckich, niemieckich, japońskich, amerykańskich lub brytyjskich, zależnie od wybranej misji. Mamy tu spory wybór jednostek, jednak nie wszystkie samoloty dostępne są od reki. Trzeba najpierw ukończyć pierwsze misje żeby mieć dostęp do większej ilości różnych samolotów.

Choć grafika gry jest dość uboga w szczegóły to jednak sama walka powietrzna jest bardzo ciekawie zorganizowana i potrafi szybko wciągnąć. W bardzo prosty sposób sterujemy samolotem oraz obsługujemy działko pokładowe. Samoloty wroga oznaczone są na radarze a także zaznaczone na czerwony kolor w widoku samolotu. Jakby tego było mało to mamy jeszcze oznaczenie zniszczeń samolotów przeciwnika.
Do tego dochodzi szybki i tematyczny wręcz podkład audio, który pozytywnie nastraja do walki.

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Komentarze
max mix
13-01-2014, 11:57:38
sprubuje

trool gier
20-12-2014, 14:15:21
nie chce tej durnej gry

mateusz ha
11-02-2015, 15:52:55
nuda

KUBA KORAL
13-03-2015, 15:43:00
A MI SZIE NIE KCE POBRAC
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności