Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Oddam Królestwo Za Księżniczkę III
Oddam Królestwo Za Księżniczkę III
Wielkość: 105.32 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 14-11-2016
Pobrań: 279
Oddam Królestwo Za Księżniczkę III, czyli My Kingdom for the Princess III, to kolejna cześć z serii. Ma ona oczywiście dość konkretną fabułę, jest ona jednak nieco nudna więc zwyczajnie ją sobie tutaj darujemy. W każdym bądź razie wcielamy się w rolę księcia i mamy za zadanie jak najlepiej dbać o oddane nam ziemie.

Zabieramy się więc do gry: zbieramy drewno, złoto oraz żywność. Te zasoby potrzebujemy żeby się rozwijać. Budujemy budynki i rekrutujemy i pracowników. W kolejnych poziomach rozwijamy nasze zdolności i możliwości.

Udostępniona została pełna, darmowa wersja. Warto więc ją pobrać.

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Źródło alternatywne:
Ł
Zgłoś niedziałający odnośnik
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności