Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Farm Craft
Farm Craft
Wielkość: 23.15 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 30-01-2014
Pobrań: 2 682
Farm Craft to kolejna gra farmerska. Jednak mamy tutaj pełną wersję, która na prawdę jest bezpłatna. To znaczy nie ma wewnątrz żadnych mikropłatności, nie ma też wewnątrz niej żadnych reklam lub innych wodotrysków. Co prawda rozdzielczość grafiki nie jest zbyt wysoka ale całościowo jest dość sympatyczna nawet w tej rozdzielczości (800x600).
Do grafiki dodana jest spokojna muzyka, która tworzy klimacik farmerski. Nam pozostaje jedynie zajmowanie się roślinkami i zwierzątkami, które w grze są naszym głównym celem zabawy (pomijając oczywiście otoczkę w postaci prostej fabuły gry).

Gra rozpoczyna się prezentacją tego jak to wszystko miało się rozpocząć. A więc: kiedyś urodziła się dziewczynka. Jej babcia przepowiedziała jej, że będzie najlepszą farmerką naszych czasów. I faktycznie już od najmłodszych lat dziewczyna miała zacięcie do tego fachu. I cóż nam w takim wypadku pozostało? Pokierować dorosłą już (bo na swoje 18-te urodziny dostaje od babci i dziadka kawałek ziemi) farmerką i realizować plan rozwijania farmy.

Na początek otrzymujemy najprostsze zadanie: wyhodować i sprzedać trzy dynie. Nie jest to zbyt trudne, więc szybko przechodzimy do następnego poziomu. Kolejne zadania także nie są zbyt trudne jednak każde następne zwykle rozbudowuje naszą farmę o kolejne rośliny, zwierzęta oraz budynki.
Jest to gra typu casual (rekreacyjna).
  

Pobierasz grę? Polub nas!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik
Komentarze
Ksawery Bi
10-02-2014, 18:54:49
Chcę tę grę

Pawel Dabr
13-04-2014, 00:58:32
fajna gra

aha
02-11-2014, 14:35:26
nie wiem

krzysztof
13-11-2014, 22:44:05
Ta gra jest barco fajna
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności