Ostatnio na forum - gry
Tu pobierzesz fajne, darmowe gry komputerowe na PC. Należy jeszcze je zainstalować i można grać. Pobierz, download. Darmowe gry do pobrania są bardziej rozbudowane, mają lepszą grafikę i dużo więcej opcji niż gry online ale zapraszamy również i tam. Od niedawana również gry na telefon (smartfony i tablety) znacząco się rozwinęły. W szczególności polecamy gry na telefon w Dolinie Gier. Polecamy także gry do pobrania w tym serwisie.

Sortuj wg:   data dodania    tutuł    popularność  
Pacbomber
Pacbomber
Pacbomber to gra do złudzenia przypominająca klasykę gatunku, PacMana. Tutaj także jak w oryginale zbieramy kulki i uciekamy przed duszkami. Są również dodatkowe efekty, których nie ma w pierwowzorze.
(dodano: 04-09-2007, kategoria: Zręcznościowe, 2 komentarze, ilość pobrań: 6 493)
FreeCol 0.7.2
FreeCol 0.7.2
FreeCol jest grą podobną do kultowej Cywilizacji. Choć na obecną chwilę grafika bardzo odstaje od nowoczesnych produkcji to miłośnicy gier strategicznych znajdą tu coś ciekawego dla siebie. Celem gracza jest ogólny rozwój a to oznacza tworzenie armii, mias...
(dodano: 05-01-2008, kategoria: Strategiczne, 6 komentarzy, ilość pobrań: 6 503)
Dogs And Lights
Dogs And Lights
Ta gra jest zabawą z małymi pieskami. Mamy tutaj platformę, po której prowadzimy naszych bohaterów aż do ich domku.
(dodano: 08-09-2008, kategoria: Platformowe, 4 komentarze, ilość pobrań: 6 535)
Dx Lines
Dx Lines
Dzięki dużej popularności kulki stały się już tematem całej kategorii gier komputerowych. Zwykle są to gry logiczne wymagające od gracza systematyki w myśleniu. W DxLines gracz musi próbować układać kulki w jednym kolorze w jednej linii.
(dodano: 28-08-2008, kategoria: Logiczne, 6 komentarzy, ilość pobrań: 6 678)
Platypus
Platypus
Po raz kolejny naszemu krajowi zagraża inwazja obcych. My jako wspaniały patriota zgłaszamy się do obrony naszej ziemi. Sceneria gry jest dość ciekawa bo przypomina plastelinowy świat.
(dodano: 28-08-2007, kategoria: Przygodowe, 4 komentarze, ilość pobrań: 6 845)
Gry do pobrania
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności