Gry przeglądarkowe. Witaj w strefie gier ONLINE! Zapraszamy do grania.
Bugs Bugs
Wcielamy się w rolę pająka ochroniarza. Pilnujemy ogródu, na który mają chrapkę owady. Możemy do nich strzelać jadem ale tak żeby nie trafiać w chornione przez nas rośliny.
Bugpatrol Bugpatrol
Musisz ochronić swoje piękne kwiaty przed szkodnikami. Do ochrony masz truciznę w areozolu.
Bubble Bubble
Sterujemy bąblem w ten sposób aby wyłapywać inne bąbelki dzięki czemu nasz się rozrasta. W grze trzeba uważać na kolce bo one powodują pęknięcie naszego bąbla i koniec zabawy.
Bubble Blubbs Bubble Blubbs
Sterując bąbielkiem musimy zestrzelić inne bąbelki żeby przejść do następnego poziomu.
Breakout Lite Breakout Lite
Gra przypominająca arkanoida. Zamiast cegiełek są kulki. Sterowanie kulą odbijającą jest nieco bezwaładne dzięki czemu nieco trudniej jest ją odpowiednio ustawić.
Breakout Breakout
Kolejna adaptacja Arkanoida. Gra wymaga nieco refleksu i pomysłu. Poprzez zbijanie cegiełek o różnych kolorach kursor sterujący zmienia wielkość.
Breakit Breakit
Bardzo ciekawa adaptacja gry Arkanoid. Zbijamy cegiełki naprowadzając na nie kulkę. Zbieramy punkty i bonusy ale unikamy różnych pułapek lecących ze zbitych cegiełek.
Brain Porce Brain Porce
Gra polega na wybijaniu pojawiających się kul. Kliknięcie w daną kulę jest ograniczone czasowo, jeśli wyznaczony czas upłynie, przegrywamy.
Ball Revamped III Ball Revamped III
Sterując pilką musimy ją wbić do bramki. Okazuje się, że to nie takie proste. Piłka szybko się przemieszcza i odbija od ścianek. W grze jest 50 poziomów.
Bomb Disposal Hippos Bomb Disposal Hippos
W grze sterujemy hipotamkiem. Naszym zadaniem jest wyłapanie jak największej ilości bombek.

Najlepsze
Internetowe, przeglądarkowe gierki online
Zagraj w jedną z wielu wspaniałych gier Flash, które dla CIEBIE przygotowaliśmy...
Jeśli masz dostęp do internetu i widzisz tę stronę to znaczy, że masz wszystko czego potrzeba żeby zagrać. A więc nie czekaj na nic tylko zagraj w przeglądarkowe GRY ONLINE. Gry dostępne są za darmo! Możesz grać bez ograniczeń... Aby uruchomić grę należy kliknąć w ikonkę wybranej gry. Zagraj w darmowe i najlepsze gry online. Bijatyki, bitewne, logiczne, przygodowe, sportowe, strategiczne, strzelanki, wyścigi, zręcznościowe!
Życzymy dobrej zabawy...
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności