Gry online


Gry przeglądarkowe. Witaj w strefie gier ONLINE! Zapraszamy do grania.
Ostatnio dodane
Ubierz mnie
Typowa gra ubieranka. Należy ubrać i umalować dziewczynę.

Dodano: 14-01-2008
Bugs
Wcielamy się w rolę pająka ochroniarza. Pilnujemy ogródu, na który mają chrapkę owady. Możemy do nich strzelać jadem ale tak żeby nie trafiać w chornione przez nas rośliny.

Dodano: 09-01-2008
Bugpatrol
Musisz ochronić swoje piękne kwiaty przed szkodnikami. Do ochrony masz truciznę w areozolu.

Dodano: 08-01-2008
Bubble
Sterujemy bąblem w ten sposób aby wyłapywać inne bąbelki dzięki czemu nasz się rozrasta. W grze trzeba uważać na kolce bo one powodują pęknięcie naszego bąbla i koniec zabawy.

Dodano: 05-01-2008
Bubble Blubbs
Sterując bąbielkiem musimy zestrzelić inne bąbelki żeby przejść do następnego poziomu.

Dodano: 04-01-2008
Breakout Lite
Gra przypominająca arkanoida. Zamiast cegiełek są kulki. Sterowanie kulą odbijającą jest nieco bezwaładne dzięki czemu nieco trudniej jest ją odpowiednio ustawić.

Dodano: 04-01-2008
Breakout
Kolejna adaptacja Arkanoida. Gra wymaga nieco refleksu i pomysłu. Poprzez zbijanie cegiełek o różnych kolorach kursor sterujący zmienia wielkość.

Dodano: 03-01-2008
Breakit
Bardzo ciekawa adaptacja gry Arkanoid. Zbijamy cegiełki naprowadzając na nie kulkę. Zbieramy punkty i bonusy ale unikamy różnych pułapek lecących ze zbitych cegiełek.

Dodano: 03-01-2008
Gary
Głównym bohaterem gry jest Gary, maskotka HappyWorld. Naszym zadaniem jest przejście do następnego poziomu przy jednoczesnym zbieraniu energii.

Dodano: 02-01-2008
Brain Porce
Gra polega na wybijaniu pojawiających się kul. Kliknięcie w daną kulę jest ograniczone czasowo, jeśli wyznaczony czas upłynie, przegrywamy.

Dodano: 31-12-2007
Najlepsze
Internetowe, przeglądarkowe gierki online
Zagraj w jedną z wielu wspaniałych gier Flash, które dla CIEBIE przygotowaliśmy...
Jeśli masz dostęp do internetu i widzisz tę stronę to znaczy, że masz wszystko czego potrzeba żeby zagrać. A więc nie czekaj na nic tylko zagraj w przeglądarkowe GRY ONLINE. Gry dostępne są za darmo! Możesz grać bez ograniczeń... Aby uruchomić grę należy kliknąć w ikonkę wybranej gry. Zagraj w darmowe i najlepsze gry online. Bijatyki, bitewne, logiczne, przygodowe, sportowe, strategiczne, strzelanki, wyścigi, zręcznościowe!
Życzymy dobrej zabawy...
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej >>

Polecamy · Linkujcie NAS! · Kontakt · Regulacje · Polityka prywatności